KONST / Litografier / Litografi 13581120
nr 1358 1120
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 105/250. Motivet: 32x23 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:36:42